БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерСветСвет.Портал

Нафтата на берзите е најскапа во последните седум недели

Цената на барелот на лондонскиот пазар во пладневната трговија се зголеми во однос на претходното затворање за 1,26 долари, на 115,50 долари. На американскиот пазар се зголеми за 1,17 долари, на 115,37 долари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close