0_Web_АктуелноОпштество

Наутро свежо, во текот на денот сончево и топло

Утрово времето е свежо, а преку ден ќе биде сончево и топло. Ќе дува слаб до умерен ветер од променлив правец. Минималната температура ќе биде во интервал од 4 до 9, а максималната од 27 до 32 степени.

Back to top button
Close
Close