0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

НАТО: Зајакнувањето на силите во Источна Европа клучен приоритет на самитот во Мадрид

Лидерите на НАТО денеска изјавија дека зајакнувањето на силите на Алијансата во Источна Европа како заштита од Русија претставува клучен приоритет на самитот во Мадрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close