0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

НАТО ги нотирал коментарите на Лавров, но засега нема добиено официјален став за руската суспензија

Ги нотиравме коментарите на Лавров дадени пред новинарите,  но досега не добивме ништо официјално за прашањето што го покрена, изјави портпаролот на НАТО, пренесуваат британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close