0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоПолитика

Наставата ќе продолжи со физичко присуство на учениците

Наставата во основното и средното образование ќе продолжи со физичко присуство на учениците на 1 февруари, одлучи Владата на денешната 7-ма редовна седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close