0_Магазин.ПорталСцена

Наспроти предвидувањата, Пол Рад е најубав маж во изборот на списанието „Пипл“

Само пред неколку дена порталот „Пејџ сикс“ и повеќе светски и регионални медиуми пренесоа дека титулата „најсекси маж денес“, според „Пипл“, ќе ја понесе Крис Еванс. Оваа вест одекна во светот, но блескавата титула во последен миг, сепак, ја доби друг глумец.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close