0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Судири на Западниот Брег

Во конфликтите животот го изгуби 53-годишниот Палестинец, Фирас Јаиш. За ова информираше неговото семејство на Фејсбук, а палестинските власти не ја потврдија информацијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close