0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаОпштество

Напредува системот за наводнување во Теарце, за два месецa поставени 30 отсто од цевководот

Карванот „Поддршка за секој земјоделец“ денеска беше во селата Теарце, Нереште, Јанчиште и Челопек

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close