СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Напаѓачот во Денвер кој уби петмина ги познавал жртвите

Вооружениот напаѓач кој уби пет лица и рани две на неколку локации во Денвер, ги бирал своите жртви врз основа на лични и деловни односи, соопштија властите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close