СветСвет.Слајдер

Нападната американска воена база на границата на Сирија со Ирак

Неименуван претставник на САД потврди дека денеска е нападната со дрон американска воена база лоцирана на границата меѓу Сирија и Ирак

Back to top button
Close
Close