0_Магазин.ПорталВидеоДизајн

Наоми Кемпбел ја затвори ревијата на „Мекквин“ во Лондон

Честа да ја претстави колекцијата „Меквин“ за 2022 година ѝ припадна на дизајнерката Сара Бартон.

Back to top button
Close
Close