0_Македонија.ПорталИнфопакетОпштествоСостојба на патиштата

Наизменичен режим на сообраќај на патот кон ГП Блаце

Поради одрони на патот на улица „Јадранска магистрала“ поточно на м.в. Вражји вир сообраќајот не е во прекин и се одвива со наизменично пропуштање на возилата, информираат од АМСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close