СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Над 60 луѓе загинаа во поплавите во јужна Индија

Најмалку 60 луѓе загинаа, а илјадници се раселени по поројните дождови што зафатија три сојузни држави во јужниот дел на Индија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close