ОстанатоСпорт

Над 500 домашни и странски тркачи ќе учествуваат во трката Водно-Матка Треилс

Над 500 тркачи, меѓу кои домашни и од повеќе земји од Европа ќе учествуваат на трката во планинско трчање Водно-Матка Треилс што ќе се одржи утре на падините на планината Водно и во кањонот Матка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close