СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Над 20 луѓе загинаа во герилските борби во Колумбија

Повеќе од 20 лица загинаа во судирите меѓу герилските борци во Колумбија, соопшти вчера администрацијата на департманот Араука

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close