МагазинСцена

Мултимедијален концерт во чест на Јанко Узунов

Мултимедијален концерт посветен на легендата на македонската забавна и народна музика Јанко Узунов вечер ќе се одржи во неговото родно Валандово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close