КултураКултура.Портал

Музички фестивал „Андерфест“ по четврти пат во Скопје

Во пабот „Beertija“ во Скопје вечерва почнува четврто издание на фестивалот „Андерфест“, на кој ќе настапат Димиш, Манас, Вселенаутика, Преку Ред и Yon Idy.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close