ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Москва: Патнички авион мораше да ја промени висината за да избегне судар со авион на НАТО

Авион на Аерофлот мораше да ја промени висината за да не се судри о авион на НАТО

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close