ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Москва: Во аеродромот на Крим експлодира авионска муниција

Руското Министерство за одбрана денеска соопшти дека на аеродромот Саки експлодирала авионска муниција

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close