0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Монца пред историски пласман во Серија А

Во првиот натпревар од финалето за пласман во Првата италијанската фудбалска лига Монца на домашен терен ја совлада Пиза со 2-1 (1-0)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close