0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерТенис

Монфилс се откажа од ЈуЕс Опен

- За жал, по последните лекарски прегледи извршени по враќањето во Европа, заклучокот е дека нема да можам да ги бранам своите шанси на ЈуЕс Опен, објави 35-годишниот Французин на социјалните мрежи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close