0_Магазин.ПорталСцена

Моника Белучи не се плаши од стареење

Не сум опседната. Отсекогаш сум била жена со облини, а никогаш премногу слаба. Таква е мојата природа. И сакам да остарам на мирен начин. Кога имаш 50 или 60 години, ги немаш истите потреби како кога имаш 20. Се менуваш, како кога твоето бебе влегува во собата, гледаш дека тоа е на врвот. Ние сме на второ место. Тоа ни дава друг поглед на сѐ тоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close