0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Момчето на Ријана обвинет за напад со огнено оружје

Раперот е обвинет дека вперил пиштол кон свој поранешен пријател, при расправија, лани во ноември, а потоа испукал двапати, нанесувајќи ѝ на жртвата „лесно ранување“, соопшти Окружното обвинителство на Лос Анџелес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close