ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

МОЛ купи повеќе од 400 бензински пумпи во Полска

Унгарската нафтена и плинска компанија МОЛ денеска соопшти дека од полските фирми Лотос и ПКН Орлен купи повеќе од 400 бензински пумпи во Полска

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close