0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

МОК: Строги антиковид мерки за време на ЗОИ во Пекинг

Првиот човек на олимпиското движење испрати писмо до членовите на МОК, националните олимписки комитети, челниците на меѓународните спортски федерации и до самите спортисти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close