0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Многу девојки по раскинувањето преоѓаат кон покуса фризура

Сепак, за оние кои сакаат долга коса, вели, кратењето дефинитивно не е опција, но затоа е продолжувањето на косата!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close