0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Мијата настапува во Италија на Фестивалот на музички контролори

Наташа Мијатовиќ - Крстевска деновиве престојува во Италија каде се одржува Фестивалот на музички контролори, на кој годинава настапува по втор пат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close