0_Магазин.ПорталДизајнМагазин

„Мишелин” и „Бамфорд“ најавија серија часовници со каишки од рециклирана автомобилска гума

Часовникот е наречен „Мишелин x Бамфорд Б-347 Пилот спорт“ и се заснова на стандардниот швајцарски часовник „Бамфорд Б-347“ што се појави на пазарот лани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close