Политички партии

Мицкоски упати честитка по повод 28 септември, Меѓународен ден на Бошњаците

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски упати честитка по повод 28 септември, Меѓународен ден на Бошњаците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close