0_Web_АктуелноПолитикаПолитички партии

Мицкоски: Кога кај власта отсуствува разум, заострување на делувањето е нужност

Активната блокада во парламентот ќе продолжи и нема да глумиме нормализација, затоа што и реалноста која ја живееме не е нормална, вели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close