Политички партии

Мицкоски и Муцунски на отворање на спортскиот центар „Марко Божиновски“ во Ново Лисиче

Скопје, 4 декември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close