Политички партии

Мицкоски: Во Гази Баба се реализира тоа што е ветено

Генерално градоначалникот кажа која е целта на денешната посета и проектите кои што денеска едниот го започнуваат, а  другиот е во тек на реализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close