Политички партии

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја поддржи минималната плата, но најавува амандмани за доследна примена на колективните договори

За што се платени политичарите од власта (како што би рекол Пендаровски) и нивните лакеи?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close