0_Web_АктуелноВидео изјаваПолитикаПолитички партии

Мицкоски: Блокадата не е инстант акција, во понеделник ќе се разговара за следните чекори

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска најави дека в понеделник на седница на партискиот Извршен комитет ќе се отвори дискусија за следните чекори што ќе ги преземе партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close