Политички партии

Митева: Целта на ВМРО-ДПМНЕ е поразлична – да има повеќе за сите граѓани

СДСМ да се грижеше вистински за граѓаните и економијата, државата немаше да се соочува со економска и енергетска криза. Инфлацијата во државата се повеќе расте, а граѓаните едвај крај со крај врзуваат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close