ВидеоВидео изјаваПолитички партии

Митева: Целосна неподготвеност, стартот на учебната година без учебници и свидетелства

На денешната прес конференција портпаролката Марија Митева од медиумите беше запрашана како го коментира стартот на учебната година, со оглед на тоа дека имаше многу проблеми околу учебниците и свидетелствата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close