Политички партии

Митева: Обвинителите поради кои државава е најкриминална во Европа сега се со нов мандат

Истите обвинители кои до сега не го гонеа и не го штитеа организираниот криминал добија нов мандат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close