0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Мистер Хепи Фејс – Официјално најгрдото куче во САД

Бил запоставен, а и денес, на 17 години има тумори и невролошки проблеми, носи пелени и се бори да оди исправено. Ја држи главата навалена, а кога е среќен испушта звук кој потсетува „на мотор на камион“, се шегуваат љубителите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close