0_Магазин.ПорталДомМагазин

Мистеријата околу една заматена куќа на „Гугл мапс“

На „Гугл мапс“ може да се види сивиот покрив којшто се наоѓа меѓу другите куќи, но на опцијата „Уличен приказ“ - куќата е целосно заматена. Причината за тоа е по малку морничава...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close