0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталЛокални избори 2021Политика

Мисијата на ОДИХР ќе ја соопшти прелиминарната оценка за локалните избори

Мисијата на ОДИХР денеска ќе ја соопшти прелиминарната оценка од набљудувањето на локалните избори во Северна Македонија.

Back to top button
Close
Close