СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Мисисипи: Слета авионот чиј пилот се закануваше дека ќе се урне врз „Волмарт“

По повеќе од четири часа во воздух, слета киднапираниот авион, а пилотот идентификуван како Кори Патерсон е приведен

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close