0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Мирковски уште една година на клупата на Куманово 2009

Македонскиот кошаркарски прволигаш Куманово 2009 денеска ја продолжи за уште една година соработката со актуелниот тренер Владимир Мирковски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close