ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Министрите за култура на ЕУ разговараа за културното наследство

Министрите за култура на Европска Унија разговараа за културното наследство и правата на наследство во контекст на одржлив развој и иднината на Европа, како и за начините за заштита и промоција на ова право

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close