ОпштествоОригинални текстови

Министерство за правда: Ги поставивме темелите за ефикасно, чесно и одговорно владеење

Во првите 100 дена ги поставивме темелите за ефикасно, чесно и одговорно владеење.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close