0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Министерот Шаќири ќе учествува онлајн на Глобалниот самит за Отворено владино партнерство во Сеул

Министерот за информатичко општество и администрација Јетон Шаќири, денеска ќе учествува на онлајн министерска тркалезна маса во рамки на Глобалниот самит за Отворено владино партнерство (ОВП) во Сеул, Република Кореја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close