0_Македонија.ПорталПолитика

Министерот Спасовски во Струга, честитка по повод празникот Богојавление – Водици

Министерот за внатрешни работи Спасовски по повод празникот Богојавление - Водици лично и во име на МВР упати честитка за добро здравје, радост и благосостојба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close