0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Министерот Спасовски во посета на Крушево

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска ќе престојува во работна посета во Крушево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close