Посетете ја новата веб страна на МИА
БалканБалкан.Портал

Министерката Џачка во посета на Атина за прашањето за морската граница

Албанската министерката за Европа и  надворешни работи Олта Џачка денеска престојува во официјална посета на Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close