0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Министерката Шахпаска на Меѓународна конференција за демографска отпорност во Софија

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска ќе ја предводи македонската делегација на дводневна Меѓународна министерска конференција за демографската отпорност во услови на големи демографски промени, што ќе се одржи во Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close