0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Милијарди луѓе во светот ќе ја прослават втората Нова година во знакот на ограничувањата на Ковид

Милијарди луѓе ширум светот ќе ја прослават 2022 година, втората Нова година обележана со ограничувања поради коронавирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close